slide-opakowania.jpg

Projekt mojego autorstwa został wyróżniony w Ogólnopolskim konkursie skierowanym do młodych designerów. Tematem konkursu była kolekcja mebli ogrodowych. Niewykluczone, że za jakiś czas wejdzie do seryjnej produkcji.

2 miejce w ogólnopolskim konkursie na logo Fundacji Umysł. Patronem fundacji jest Alfred Butts - wynalazca gry planszowej Scrabble®, stąd w logo nawiązanie do kostki z literką.

SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons

1 miejsce w ogólnopolskim konkursie na projekt pamiątki regionalnej dla województwa małopolskiego inspirowanej motywami ludowymi.

wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie na projekt pamiątki regionalnej dla województwa małopolskiego inspirowanej motywami ludowymi.

2 miejsce w ogólnopolskim konkursie na projekt współczesnej biżuterii patriotycznej organizowany przez Muzeum Niepodległości w Warszawie.
Model wdrożony do produkcji przez firmę W.KRUK
Wystawa w Muzeum niepodległości w Warszawie

1 miejsce w ogólnopolskim konkursie na projekt logotypu
dla Centrum Kultury Agora we Wrocławiu.

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczenstwa oraz prawidlowego dzialania serwisu. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wylacz obsluge cookies w ustawieniach Twojej przegladarki. (Wiecej informacji znajduje sie tutaj.) Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu.