slide-opakowania.jpg

O mnie

Nazywam się Jarosław Gołaszewski. Przygodę z grafiką rozpocząłem około 2000 roku. Projektowałem i przygotowywałem grafikę do druku w najróżniejszych technologiach. Praca w drukarniach, pozwoliła mi jeszcze lepiej zrozumieć co dzieje się z grafiką w druku, a rozmowy z drukarzami nauczyły mnie wielu przydatnych rzeczy. Poza grafiką do druku, przygotowuję projekty na potrzeby internetu, banery flash, aniamcje na ekrany ledowe, grafikę w 3d.

Jestem magistrem animacji społeczno-kulturalnej oraz absolwentem grafiki komputerowej gier na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego.

Na swoim koncie mam sporo sukcesów, zarówno w konkursach projektowych jak i w pracy zawodowej.

Zawodowo pracuję jako grafik, świadcząc swoje usługi dla dwóch dużych drukarni offsetowych, a także opracowując materiały reklamowe dla kilku korporacji. W wolnym czasie zajmuję się drukiem typograficznym. Uruchamiam przedwojenne maszyny i drukuję jak drukowali dawni drukarze. Interesuję się również ogrodnictwem, parowozami i dawnym rzemiosłem.

Wystawy:

2017 - Zamek Malbork - XXVI Międzynarodowe Biennale Ekslibrisu Współczesnego - wystawa pokonkursowa

2016 - Antonin, Ostrowskie Centrum Kultury - 24. Międzynarodowa Wystawa Ekslibrisu Muzycznego - wystawa zbiorowa zorganizowana przy okazji 35 Międzynarodowego Festiwalu Chopin w Barwach Jesieni

2016 - Cieszyn, Dom Narodowy - Ekslibris na Śląsku Cieszyńskiem - wystawa zbiorowa w związku z rocznicą 500 lecia Polskiego Eklibrisu

2011 - Warszawa, Muzeum Niepodległości - Współczesna biżuteria patriotyczna - wystawa pokonkursowa

 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczenstwa oraz prawidlowego dzialania serwisu. Jesli nie wyrazasz na to zgody, wylacz obsluge cookies w ustawieniach Twojej przegladarki. (Wiecej informacji znajduje sie tutaj.) Rozumiem, nie pokazuj wiecej tego komunikatu.